İçeriğe geç

Hakkımızda

Misyonumuz

  • Evlerde kendi çabalarınızla yıkamaya çalıştığınız halılarınızı yeterince kirden ve bakteriden arındıramadığınız gibi yıkama esnasında halılarınızı da kullandığınız yanlış deterjanlar sayesinde kullanılamaz hale getirebilirsiniz.
  • Yaptığımız çalımalarda en iyisini ve en kalitelisini çıkartmaya çalışıyoruz. Bu nedenle halılarınızı emin ve güvenilir ellere teslim edebilirsiniz. İlk günkü gibi pırıl pırıl ve tertemiz olarak evinize teslim ederiz.
  • Her şeyden önce insan sağlığı odaklı çalışan fabrikamız her evde veya iş yerinde hassas olan insanlarımızı göz önünde bulundurarak onların etkilenebileceği hiçbir deterjan ve parfümü kesinlikle kullanmaz.
  • Bizim için müşteri memnuniyeti her şeyin üstündedir. Hijyene ve sağlığa son derece önem veren Bursa Ozpak Halı Yıkama yıkadığı halılarda insan sağlığına zararlı hiçbir maddeyi kesinlikle kullanmamaktadır.

Ozpak Halı Yıkama

Halı yıkama sektörünün parlayan yıldızı olmaya devam eden Bursa Ozpak Halı Yıkama sektöre girdiği günden beri kalitesini ve öz güvenini arttırarak hizmet vermeye devam etmektedir. Bursa ve ilçelerinde hizmet veren en eski halı yıkama fabrikası olma özelliğiyle de de ayrı bir önem kazanmıştır. Halı yıkama sektöründe yüzlerce firma arasından sıyrılıp kendine yakışan bir kariyerle en güvenilir halı yıkama firmalarının zirvesinde yar alan firmamız, kaldırım altı çalışan halı yıkama fabrikalarının aksine sürekli kendini yenileyebilen ve teknolojiyi adım adım takip edebilen bir sisteme sahiptir. Son teknoloji harikası tam otomatik makinalarla fabrikasyon sisteme geçen halı yıkama firmamız halılarınızı tek tek özenle yıkamakta, özel dizayn edilmiş halı kurutma odalarında kurutarak evlerinize ücretsiz servislerimizle ulaştırmaktadır. Sadece yaz aylarında siz değerli ev hanımlarımızın yardımcısı değil yılın her günü 4 mevsim yaz kış yardımcınız olmaya devam etmektedir.

HEMEN ARAYIN